Dieta VENUS to praktyczne odchudzanie dla zabieganych kobiet...3 proste kroki do szczupłej sylwetki...wspaniałe przepisy wspomagające odchudzanie...w 100 % bezpłatny dostęp do społeczności VENUS!

PEŁEN dostęp za jednorazową opłatę.
Płacisz raz, korzystasz tak długo jak chcesz!

Dieta VENUS  to rozwiązanie dla wszystkich kobiet zmęczonych już zmaganiem się z efektm jojo...

Pomogliśmy już ponad 2000 osób poczuć się dobrze we własnej skórze,
zobacz co o nas mówią:

"Nie wracam do poprzedniej wagi, chociaż..."

foto3

Do tej pory myślałam, że nigdy nie uda mi się schudnąć. W sumie pogodziłam się już ze swoim losem, jednak koleżanka podarowała mi dostęp do Diety Venus i namówiła aby jeszcze raz spróbować. Informacje na temat sposobu odżywiania i plany posiłków, które dzięki nim sobie skomponowałam wręcz odmieniły moje życie. Schudłąm w sumie 23 kg. Najwspanialsze jest to, że codzienne jem smaczne i całkiem spore posiłki. Moi znajomi patrzą na mnie z niedowierzaniem widząc ile jem a mimo to nie wracam do poprzedniej wagi.

Monika

*Uwaga: Prezentowane rezultaty nie są typowe. Tak jak w przypadku każdego programu odchudzającego indywidualne rezultaty mogą być różne.b

"Podjadanie to już nie mój problem..."

foto4

Myślę że idzie mi wspaniale, to niesamowite. Już w ciągu pierwszych kilku tygodni sporo schudłam i czuję się świetnie. Wcześniej próbowałam wielu różnych diet ale żadna nie była podobna do Diety VENUS. Ten program nie tylko działa, stosując go zawsze jadłam dobre rzeczy, a jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Do tej pory zawsze w kilka minut po posiłku czułam się głodna, teraz umiem tak skomponować swoją dietę że zapomniałam o podjadaniu, problem znikł:) Nie wiem jak mam Ci dziękować

Paulina

*Uwaga: Prezentowane rezultaty nie są typowe. Tak jak w przypadku każdego programu odchudzającego indywidualne rezultaty mogą być różne.

"Zrozumiałam jakie błędy popełniam..."

foto2

Zawsze byłam w świetnej kondycji. Regularnie ćwiczę – aerobik, basen często wycieczki rowerowe, mimo to miałam jakieś 5 kg których usiłowałam się pozbyć i nigdy mi się to nie udawało. Dzięki Diecie VENUS szybko zrozumiałam jakie błędy w odżywianiu popełniam a wyniki pojawiły się prawie natychmiast. Oprócz tego, że pozbyłam się tych 5 kg to jeszcze moje obwody w talii, biodrach i udach spadły o prawie 10 cm. Teraz jestem posiadaczką takiej figury o jakiej zawsze marzyłam, co więcej umiem się tak odżywiać, że nie tyję nawet wtedy gdy nie mogę tak często ćwiczyć jak zwykle. Stosując ten program zawsze jadłam do woli. Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się wypróbować Dietę VENUS

Michalina

 

*Uwaga: Prezentowane rezultaty nie są typowe. Tak jak w przypadku każdego programu odchudzającego indywidualne rezultaty mogą być różne.

Na Diecie VENUS nie używamy żadnych tabletek odchudzających, białkowych proszków, farmakologicznych spalaczy. Przez cały czas jesz smaczne, prawdziwe, naturalne jedzenie - takie, które z chęcią zje też cała Twoja rodzina (zgadza się, nie ma mowy o gotowaniu na "dwa gary") . Poniżej kilka przykładów tego co będziesz jadła:

Tutaj znajdziesz więcej przepisów

3 PROSTE Kroki do szczupłej sylwetki!

Dieta Venus to program dietetyczny stworzony z myślą o zabieganych i zapracowanych kobietach. Dlatego wszystko tu jest proste i łatwe do wprowadzenia w życie.

 • 1

  Szybki start

  Rozpoczynasz od zastosowania przygotowanego dla Ciebie 2 tygodniowego jadłospisu. Gubisz pierwsze kilogramy i przygotowujesz organizm do długotrwałego chudnięcia. Nie zapomnij zajrzeć do naszej społeczności. Powinnaś też wybrać jakiś przepis i ugotować coś smacznego i zauważyć pierwsze rezultaty. Twoje najważniejsze narzędzia na tym etapie to Twój jadłospis i społeczność VENUS

 • 2

  Ureguluj swój metabolizm

  Na tym etapie dopasowujemy Twój sposób odżywiania do Twoich indywidualnych potrzeb. Tak abyś jadła produkty najlepsze dla TWOJEGO metabolizmu dzięki czemu będziesz mogła chudnąć z optymalną szybkością. Najważniejsze narzędzia na tym etapie to Twój plan posiłków i dzienniczek odchudzania, dzięki któremu jeszcze bardziej dopasujesz dietę do swoich indywidualnych potrzeb.

 • 3

  Ustabilizuj swoją wagę

  Nikt Ci już nie zabierze tego wszystkiego czego nauczyłaś się do tej pory. Zrób z tego właściwy użytek. Możesz już dowolnie korzystać z wszystkich jadłospisów, przepisów kulinarnych i dostępnych narzędzi. Tym, którzy dopiero zaczynają przyda się Twoje doświadczenie i wsparcie więc nie zapomnij zaglądać do naszej społeczności.

Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia przez racjonalne odżywianie dla tego proponujemy nieograniczony dostęp do Diety VENUS i przyszłych aktualizacji za jednorazową opłatę bez żadnych ukrytych kosztów.

NIEOGRANICZONY DOSTĘP ZA JEDNORAZOWĄ OPŁATĘ..

97 PLN

Ten program może zmienić Twoje życie a my zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby był on jak najprostszy do zastosowania i dostępny dla każdego. Dlatego nie ma miesięcznych opłat. Otrzymujesz nieograniczony dostęp więc jeśli zechcesz przerwać odchudzanie i po przerwie ponownie rozpocząć to nie ma żadnego problemu - będziemy na Ciebie czekać. Zobacz jak nasz program wygląda na tle innych diet oferowanych w internecie...

 

  
 
Dodatkowy dostęp gratis
Bezpłatna przerwa w diecie
Zwrot pieniędzy
Tabletki odchudzające
Pomoc ekspertów
Wspierająca społeczność
Roczny koszt

vitalia.pl

79
za 1 miesiąc
Dodatkowy dostęp gratis : nie
Bezpłatna przerwa w diecie : nie
Zwrot pieniędzy : nie
Tabletki odchudzające : nie
Pomoc ekspertów : tak
Wspierająca społeczność : tak
Roczny koszt: 299 zł

bebio.pl

99
za 2 miesiące
Dodatkowy dostęp gratis : nie
Bezpłatna przerwa w diecie : nie
Zwrot pieniędzy : nie
Tabletki odchudzające : nie
Pomoc ekspertów : tak
Wspierająca społeczność : nie
Roczny koszt: 594 zł

dietavenus.pl

97
jednorazowa opłata
Dodatkowy dostęp gratis : tak
Bezpłatna przerwa w diecie : tak
Zwrot pieniędzy : tak
Tabletki odchudzające : nie
Pomoc ekspertów : tak
Wspierająca społeczność : tak
Roczny koszt: 97 zł

3dchili.pl

97
za 1 miesiąc
Dodatkowy dostęp gratis : nie
Bezpłatna przerwa w diecie : nie
Zwrot pieniędzy : nie
Tabletki odchudzające : tak
Pomoc ekspertów : nie
Wspierająca społeczność : nie
Roczny koszt: 1164 zł

*Opracowano na podstawie informacji umieszczonych na stronach vitalia.pl; diety.bebio.pl; 3dchili.pl w dniu 2015-11-09