BLACK FRIDAY!

PRZYGOTOWAŁAM DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ!

50 % ZNIŻKI NA ZAKUP DIETY VENUS

PLUS DRUGA DIETA GRATIS!

OFERTA WYGASA ZA...

KUP TERAZ!

Dziś płacisz tylko 49 Zł!

(zamiast 97) i otrzymujesz jeden dodatkowy dostęp do diety GRATIS,
który możesz komuś podarować!

Dieta Venus to program dietetyczny stworzony z myślą o zabieganych i zapracowanych kobietach. Dlatego wszystko tu jest proste i łatwe do wprowadzenia w życie.

ZOBACZ TYLKO JAK ONI SCHUDLI NA TEJ DIECEI

Jak to działa? Po prostu jesz prawdziwe jedzenie. Poważnie - to tylko tyle i aż tyle! Dieta Venus pomoże Ci uruchomić Twój metabolizm. Wybierasz sobie jedzenie, które najbardziej lubisz Ty i Twoja rodzina i zaczynasz ze smakiem gubić zbędne kilogramy.

DIETA VENUS TO:

 

 

Jadłospisy.
Dzięki naszym jadłospisom zawsze będziesz wiedziała co zjeść. Możesz sobie zaplanować od razu cały tydzień albo robić to z dnia nadzień. Wszystkie posiłki są szybkie i łatwe do przygotowania z łatwo dostępnych wszędzie składników.

 

Przepisy kulinarne.
Dziesiątki przepysznych, wspomagających odchudzanie przepisów. Dzięki nim przez cały dzień będziesz pełna energii i będziesz wspaniale się czuła. Nie ważne czy to będzie śniadanie, obiad, podwieczorek czy kolacja, każdy posiłek będzie prawdziwą przyjemnością.

Listy zakupów.
Każdy jadłospis można łatwo wydrukować lub wyświetlić na ekranie telefonu więc wszystkie zakupy zrobisz szybko i niczego nigdy nie zapomnisz.

Pomoc eksperta.
W ramach Diety Venus otrzymasz indywidualne porady i wsparcie od Kasi Gurbackiej i dietetyków z nią współpracujących. Możesz zadawać pytanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Społeczność Diety Venus
Czeka na Ciebie społeczność osób odchudzających się w naszym programie.

OFERTA WYGASA ZA...

KUP TERAZ!

Dziś płacisz tylko 49 Zł!

(zamiast 97) i otrzymujesz jeden dodatkowy dostęp do diety GRATIS,
który możesz komuś podarować!

ZOBACZ TEŻ CO SŁYCHAĆ W NASZEJ SPOŁECZNOŚCI VENUS...

  • Ja mogę potwierdzić to że ta dieta działa. Kilka lat temu byłem zdiagnozowany z cukrzycą typu 2. Niestety zbyt późno została odkryta. Przez długi czas olewałem to, bo po co, aż w końcu powiedziałem dość. Mój brat stosował tą dietę. W czerwcu stwierdziłem że muszę coś ze sobą zrobić. 17 czerwca 2015 sprawdzając swoją wagę ważyłem 107 kg. Dziś jest 19 sierpnia i ważę 89 kg!Mój lekarz powiedział że prawdopodobnie przestanę brać tabletki na cukrzyce i inne dolegliwości. Chciałbym Pani podziękować za wszystkie porady na Fb
    Marcin
  • Witam, polecam korzystanie z przepisów i wiedzy Pani Kasi są one bardzo dobrym pomocnikiem w utrzymaniu wagi, zdrowia i kondycji z naszej strony trzeba tylko nauczyć się zmienić stare żywieniowe nawyki i dodać do zdrowego jedzenia jeszcze szczyptę aktywności fizycznej a sukces gwarantowany-pozdrawiam gorąco
    Iwona
  • Dziękuję bardzo za wspaniałe porady oraz zdrowe i pyszne przepisy. To już rok mija jak odżywiam się ,,zdrowo'' i naprawdę wspaniałe się czuję. Przy mojej siedzącej pracy te zdrowe i lekkie posiłki to prawdziwy skarb. Dziękuję Bogu że natknęłam się przypadkiem na pani stronę …
    Martyna

OFERTA WYGASA ZA...

KUP TERAZ!

Dziś płacisz tylko 49 Zł!

(zamiast 97) i otrzymujesz jeden dodatkowy dostęp do diety GRATIS,
który możesz komuś podarować!