JESIENNY DETOX DRINK, JAK ZROBIĆ SWÓJ WŁASNY, ULUBIONY NAPÓJ OCZYSZCZAJĄCY?

Jesienny DETOX drink

Aby jesienne oczyszczanie było skuteczne należy skupić się na dwóch organach: płucach i jelicie grubym. Oba te organy są związane z problemami skóry i problemami oddechowych, takimi jak astma, egzemy, wysypki i suchość skóry. Wszystkie te dolegliwości występują w okresie jesienno-zimowym i dotyczą zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku.

Aby wzmocnić płuca i jelita należy ograniczyć biały cukier, mąkę pszenną i produkty mączne, nabiał i alkohol. Te produkty są silnie śluzo-twórcze i wywołują stany zapalne wewnątrz naszego jesienny detox drink dieta venusorganizmu. Jeśli śluz nie zostanie usunięty, zaczyna gnić i zatykać naczynia włosowate, a to prowadzi do wielu dolegliwości i chorób. Stąd pojawia się:

-przeziębienie
-problemy związane z oskrzelami i płucami
-problemy z okrężnicą
-sucha, matowa, skóra bez połysku

Oto przepis na własny jesienny detox drink:

SKŁADNIKI

1 średniej wielkości czerwony burak, obrany ze skórki
1 duże jabłko ze skórką (najlepiej takie niepryskane)
1 duża marchewka
1/2 małej czarnej rzepy, obranej ze skórki(opcjonalnie, ja ją dodałam bo czarna rzepa ma dość ostry smak i idealnie pasuje do słodkich warzyw i jabłka)
1 szklanka zielonych liści (u mnie jarmuż)

1 łyżeczka białka konopi (Ja ją dodaję, ponieważ potrzebuję około 30% białka w każdym posiłku)

WYKONANIE

Wszystkie składniki włożyć do blendera i dokładnie zmiksować.Pić zaraz po przygotowaniu. Można tez przechować detox drink w lodówce w szklanym słoiku do 12 godzin.